Firma RW-TECH SERWIS Sylwia Wakieć wykonuje bieżące przeglądy serwisowe systemów wentylacji strumieniowej i detekcji gazów toksycznych wykorzystujące urządzenia większości dostępnych na rynku polskim i światowym producentów wentylatorów, detektorów , centrali systemowych oraz elementów automatyki. Posiadamy wszelkie wymagane koncesje, pozwolenia, licencje, certyfikaty i zgody, nadal podnosimy kwalifikacje naszych pracowników a usługi wykonujemy z należytą starannością, tak aby spełniały najwyższe standardy obowiązujące na rynku.

W naszej ofercie znajdują się roczne i 6-cio miesięczne przeglądy serwisowe systemów wentylacji strumieniowej i detekcji gazów toksycznych oraz serwis awaryjny, który jest gotowy do reakcji na każde zgłoszenie o awarii systemu. Współpracujemy z warsztatem serwisowym, który wykonuje naprawy elektoro-mechaniczne silników, korpusów oraz innych elementów. Potwierdzeniem każdego wykonanego przeglądu lub naprawy jest raport serwisowy przesyłany do zleceniodawcy, niekiedy zawierający uwagi i wytyczne do podjęcia wskazanych zaleceń.

Roczne przeglądy serwisowe są bezwzględnie zalecane przez producentów oraz wykonawców systemów aby utrzymać całkowitą sprawność systemu oraz poprawność jego działania. Przeprowadzanie przeglądów 6-cio miesięcznych pozwala uniknąć kosztownych napraw czy awarii oraz pozwala utrzymać system w dobrym stanie technicznym również po zakończeniu okresu gwarancji. Na życzenie klienta przeglądy serwisowe mogą zostać przeprowadzane co kwartał lub zgodnie z przedstawionym przez Niego harmonogramem.