Zaleceniami producentów są również przeglądy 6-cio miesięczne,
które nie zawierają testów poprawności działania systemów , a w przypadku przeglądów systemu detekcji gazów toksycznych nie jest wykonywana kalibracja czujników.
Pragniemy nadmienić, iż to nasza firma pilnuje terminowości przeprowadzania konserwacji, przesyłając do Państwa informacje na ten temat.

W zakresie wykonywania przeglądów serwisowych współpracujemy z wieloma Wspólnotami Mieszkaniowymi i firmami administrującymi obiekty, w których został zainstalowany
system wentylacji strumieniowej jak i system detekcji gazów toksycznych.

Dostarczane przez nas urządzenia posiadają wymagane certyfikaty i atesty pozwalające na ich stosowanie w Polsce.

Na Państwa prośbę pracownicy firmy RW-TECH SERWIS Sylwia Wakieć przygotują ofertę cenową dostosowaną do Państwa potrzeb.

Pragniemy poinformować oferujemy również pełny serwis gwarancyjny dla wszystkich systemów wentylacji strumieniowej tzn. że pomimo trwającego okresu gwarancyjnego jesteśmy skłonni przejąć zobowiązania na urządzenia i osprzęt zamontowane na danym obiekcie.
Służymy również swoim doświadczeniem w ocenie stanu technicznego wspomnianych systemów dla administratorów obejmujących w zarządzanie obiekty zarówno nowe jak już te eksploatowane.