Firma NoveTech Sp. z o.o. kontynuuje działalność RW-TECH Roman Wakieć i NOVENCO POLSKA Sp. z o.o. . Oferuje usługi związane z projektowaniem, dostawą oraz kompleksowym wykonawstwem systemów wentylacji strumieniowej garaży i parkingów oraz systemów detekcji CO, LPG i NOX wraz z pełną automatyką.

Realizacja powierzonych nam projektów oparta jest na respektowaniu zasad dotyczących energooszczędności, bezpieczeństwa, niezawodność działania, a przede wszystkim zadowolenie i maksymalne dostosowanie projektu do potrzeb i oczekiwań klienta Klienta jest dla Nas najważniejsze

Jesteśmy firmą o doskonale przygotowanym zapleczu technicznym, co w połączeniu z naszym doświadczeniem i posiadaną wiedzą daje gwarancję profesjonalnej obsługi posiadanych przez Państwa urządzeń wentylacyjnych.

Dysponujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, udzielającą Państwu wsparcia na każdym etapie realizacji projektu. Doskonale wiemy, że to właśnie od prawidłowego przygotowania projektu zależy przyszłe bezawaryjne, bezpieczne i komfortowe użytkowanie wentylacji, dlatego z uwagą podchodzimy do wytyczonych nam celów i Państwa potrzeb, szczególny nacisk kładąc na sporządzenie wygodnego dla Klienta harmonogramu prac, optymalne dostosowanie projektu do warunków technicznych oraz szybką i profesjonalną instalację systemu zgodnie z normami. Naszym Klientom oferujemy również serwisowanie wykonanego systemu, naprawy oraz serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do deweloperów, administratorów budynków i wspólnot mieszkaniowych oraz przedsiębiorstw zajmujących się obsługą techniczną nieruchomości.

Biura projektowe wspieramy w przygotowaniu systemów dla budynków będących w fazie projektu. Inwestorom zapewniamy najnowocześniejsze rozwiązania systemów wentylacyjnych, gwarantujące oszczędności inwestycyjne i optymalnie dostosowane do wymagań obiektu. Współpracujemy również z firmami wykonawczymi w zakresie dostawy urządzeń.

Oferowane przez nas urządzenia posiadają wymagane atesty i certyfikaty pozwalające na ich bezpieczne i legalne stosowanie w Polsce. Wszystkie dostarczane wentylatory przystosowane do pracy w wysokich temperaturach są zatwierdzone w klasach F200/F300/F400 zgodnie z EN12101 część 3.

W 2013 roku powstała firma RW-TECH SERWIS Sylwia Wakieć, która oferuje Klientom kompleksowy zakres przeglądów systemów wentylacji strumieniowej i detekcji gazów toksycznych CO, LPG i NOX., naprawy oraz serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne. Regularnie przeprowadzane prace serwisowe i przeglądy w trakcie eksploatacji urządzeń, pozwolą na utrzymanie systemów wentylacji strumieniowej i detekcji gazów toksycznych w pełnej sprawności i poprawnej pracy wszystkich elementów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.